Protez Saç Hakkında Bilmeniz Gerekenler

protez saç bayan Kişinin kendisini daha iyi ve daha emin hissedebilmesi için hayatımızda sağlıklı saçın çok önemli rolü bulunmaktadır. Maalesef yaşa uygun olmayan görünüm, saç dökülmesi ile ortaya çıkarak insan hayatını olumsuz etkilemektedir. Bu durum kişinin kendine olan güven ve sevgisini azaltıp, kişiler arası ilişkilerden uzaklaştırarak çoğu zaman asosyal bir insana dönüştüren en önemli sebeplerden biridir.

Özellikle saç dökülmesi sorunu çözümü için saç ekimi veya alternatifler saçı seven insanlar için tatmin edici bir sonuç vermemektedir. Kesin sonuç alabilmek için Protez Saç uygulamaları size sınırsız saç yoğunluğu imkanı sağlayarak, etkileyici bir görüntüye sahip olmanızı ve geri kalan hayatınızı daha tatminkar yaşamanızı sağlamaktadır.

New Hair Protez Saç Sistemleri, tıbbi müdahale gerektirmeden istenilen sonuca ulaşabileceğiniz en güvenilir saçlandırma tekniklerin birisidir. Saçları incelmiş, seyrekleşmiş veya dökülmüş kişilerin başvurduğu en profesyonel yöntem olan “Enjekte Sistem” Protez Saç uygulamasını, 7’den 70’e herkes uygulatabilir. Protez Saç kullanımını kolaylaştırarak, en doğal ve en mükemmel sonucu almak için geliştirilen “Enjekte Sistem” ile saçlanmak için önce, saç yapısı ve kaybedilen bölge tespiti yapılması gerekmektedir. Yapılacak uygulama kişiye özel olacağından minimum 2-3 ay beklemeniz gereceği için, planlarınızı ona göre yapınız.

New Hair’de sadece en iyisini isteyenlere tasarlanan Protez Saç Sistemleri yapılmaktadır. Bizi tercih etmenizdeki en büyük sebep, Türkiye’nin en profesyonel ekibinin çalışmasını yaptığı Protez Saç Sistemleri ile adım adım saçlanarak kimseye fark ettirmeden kellikten kurtulmanız olacaktır. Sıradan Protez Saç tekniği ile yapılan standart uygulamalardaki sonuç, birdenbire ortaya çıkan yoğun bir saça hem kendiniz, hem de çevrenizin alışması biraz zaman alacağı gibi, doğrusu da bu değildir. Bir şeylerin yanlış olduğu hissiyatı meraklı bakışlar ve kapalı sorularla karşınıza çıkacaktır. Beklide bu görüntüden memnun kalmayarak sıradan olan Protez Saçı çıkartmak zorunda kalarak kullanmak dahi istemeyeceksiniz. Bu tür uygulanan Protez Saçlar, genelde önlerdeki saç derisinin koyu görüntüsü ve yoğun olması gözleri rahatsız eden en önemli ayrıntıdır. Estetik bir doğallığa sahip “Enjekte Sistem” saçsızlıktan kurtulmak için yapılan Protez Saç uygulamaları içerisindeki en doğal sistem olduğunu örneklere bakarak karar verebilirsiniz.

Sektördeki bilgimiz ve tecrübemizle ortaya çıkan Türkiye’nin en doğal Protez Saç uygulaması “Enjekte Sistemi” saç dökülme sorunu ile karşılaşan herkesin kullanabilmesi en büyük hedefimizdir. Sizde saç sorunlarınıza kalıcı bir çözüm arıyorsanız, aynı deneyimi yaşamış insanlarla yüz yüze tanışmanız “Enjekte Sistem” Protez Saçın diğerlerinden ne kadar ayrı bir sistem olduğunun farkına varmanız için ilk fırsatta randevu alınız.

Aynadaki değişiminize şahit olduktan sonra;

- Bundan daha iyi ne olabilir diyerek?

- Daha önce neden saçsız dolaştığınızın hesabını sormaya başlayacaksınız… 

  New Hair ile saçlarına tekrardan kavuşan örneklerdeki gibi, kendinizi saçlı hayal edin ve gerisini bize bırakın… 

Ücretsiz danışmanlık hizmeti almak için iletişim formunu doldurun, sizi arayalım..  

Protez Saç Konusunda Deneyimli Ekimizi Türkiye'de İstanbul (Bakırköy) bölgesinde hizmet vermektedir. Çok yakında Tüm Türkiye'de !!!